11. Sınıf Unique 11.2

  • ISBN:
  • Stok Durumu: Stokta Var
400,00₺

** Toplu sipariş indiriminden yararlanmak için lütfen 0216 450 60 30 numaradan ofisimizi arayınız.

Bu ürünü kredi kartı ile satın alabilirsiniz. 100,00 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo.

Satın alabilmek için asgari adet: 5

UNIQUE 11.2 YKSDİL İngilizce sınavına hazırlanan 11. sınıf öğrencilerinin ihtiyaçlarını giderecek şekilde hazırlanmıştır.
Bu setin amacı, öğrencilerin kelime ve dil bilgisi seviyelerini geliştirmek, okuma çalışmaları ve soru tiplerine yönelik içeriklerle sınava eksiksiz hazırlanmalarını sağlamaktır.
Set içinde bulunan yayınları 5 ana gruba ayırabiliriz: dil bilgisi kitabı, dergiler, yaprak testler, deneme sınavları ve soru bankaları.
UNIQUE 11.2
seti 10.000'den fazla sorudan oluşur. Dergi ve yaprak test çalışmalarında 1500 kelimenin çalışıldığı bu sette, 10 adet deneme sınavı bulunmaktadır.
UNIQUE 11.2
setinde testler ÖSYM sınavı seviyesinden biraz daha kolay bir zorluk seviyesinde üretilmiş ve sınava hazırlık sürecine yeni başlayan öğrencilerimizin zorlanmadan öğrenmesi amaçlanmıştır.
UNIQUE 11.2 setinde, setin içeriği ve kullanım şekli ile ilgili bilgiler içeren bir adet Teacher’s Guide (Öğretmen El Kitabı) bulunmaktadır.


• Toplam 9.846 Test Sorusu  

• 3.274 Alıştırma Sorusu

• 6 Kitap

• 15 Dergi

• 10 Deneme Sınavı

• 160 Yaprak TestUNIQUE 11.2 YKS İngilizce Hazırlık Setinde, dil bilgisi konuları detaylı olarak GRAMMAR start up kitabında incelenmektedir. Bu çalışmada konu anlatımı Türkçe yapılmış ve konularla ilgili örnekler farklı dil seviyelerine sahip öğrencilerin
rahatlıkla takip edebileceği şekilde, farklı zorluk derecelerinde seçilmiştir.
Toplam 13 dil bilgisi konusunun (pronouns, tenses, modals, passive & causative, conjunctions, relative clauses, gerund & infinitive & participle, noun clauses, if & wish clauses, adjectives & adverbs, determiners, prepositions ve nouns & extra  subjects) incelendiği GRAMMAR start up 592 sayfadan oluşmaktadır.
GRAMMAR start up kitabında, her konu için 2 adet 20 soruluk test ve çok sayıda alıştırma yer almaktadır.

Sayfa Sayısı: 592
Test Soru Sayısı: 660
Alıştırma Soru Sayısı: 1800
Her konu için 6 adet Grammar Test hazırlanmıştır. Bu testlerin tamamı konu kazanımlarını pekiştirecek şekilde kurgulanmış özgün sorularla oluşturulmuştur.

Test Sayısı: 60
Test Soru Sayısı: 960Eğitim yılı içinde, öğretmenlerin istedikleri zaman kullanabilecekleri ve işlenmiş konularla ilgili tekrar çalışması yapabilecekleri Revision Test’ler her konu için birer adet üretilmiştir.


Test Sayısı: 12
Test Soru Sayısı: 192


Grammar Worksheet alıştırma kağıtlarında öğrencilerin hedeflenen konu ile ilgili becerilerini artırmaya yönelik farklı tiplerde alıştırmalar bulunur. Her konu için 1 adet hazırlanmıştır.

Test Sayısı: 12
Alıştırma Soru Sayısı: 384VOCABULARY INITIAL dergileri 11. sınıf öğrencilerinin YKSDİL İngilizce için temel nitelikteki kelimeler ile ilgili bilgilerini artırmayı amaçlar. Toplam 6 adet Vocabulary Initial dergisi bulunmaktadır. Her dergi, 250 kelimeye odaklanır ve eğitim yılı içinde
1500 adet kelime detaylı olarak çalışılır. Her dergide çok sayıda alıştırmanın yanı sıra 160 adet kelime sorusu da bulunmaktadır. Sınıf ortamında interaktif akıllı tahta kullanımına uygundur.

Sayfa Sayısı: 40 x 6
Test Soru Sayısı: 960
Alıştırma Soru Sayısı: 600
PHRASAL VERBS bu set için sözlük, alıştırma ve testten oluşan 56 sayfalık bir kitap olarak üretilmiştir.
Bu kitapta temel ‘Phrasal Verb’ler seçilerek çalışılmıştır.
Sınıf ortamında interaktif z-kitap kullanımına uygundur.

Sayfa Sayısı: 56
Test Soru Sayısı: 210
Alıştırma Soru Sayısı: 240


Vocabulary Test yaprak testleri 16'şar sorudan oluşur ve 30 adet üretilmiştir. Bu testler ile öğrenciler hem Vocabulary Initial dergilerinde çalıştıkları kelimeleri tekrar ederler hem de farklı kelimeler ile ilgili sorular çözmüş olurlar. Vocabulary Test’ler tüm kelime grupları ile ilgili sorular içerir.

Test Sayısı: 30
Test Soru Sayısı: 480
GRAMMAR & VOCABULARY journal
, öğrencilerin dil bilgisi ve kelime bilgisini ölçen; gramer, kelime, cloze test ve cümle tamamlama sorularından oluşan test dergisidir. 3 adet üretilmiştir.

Sayfa Sayısı: 40 x 3
Test Soru Sayısı: 924


Consolidation Test (Yarım Deneme Sınavı), deneme sınavlarına hazırlık yapmak için 6 adet olarak üretilmiştir.
Bu sınavların her biri 40 sorudan oluşmaktadır.

Test Sayısı: 6
Test Soru Sayısı: 240
Okuma parçaları ile ilgili soru çözümleri Reading Test çalışmaları ile yapılır.
Her birinde 2 okuma parçası bulunan 34 adet Reading Test çalışması bulunmaktadır.

Test Sayısı: 34
Test Soru Sayısı: 204
DO&CHECK, farklı soru tiplerinden oluşan 10-20 soruluk testleri içinde bulunduran dergi çalışmalarıdır. 6 adet üretilmiştir.

Sayfa Sayısı: 24 x 6
Test Soru Sayısı: 516

Farklı soru tiplerini (cloze test, cümle tamamlama, okuma parçaları, karşılıklı konuşma, anlamca en yakın cümle, verilen durum, parça tamamlama, çeviri ve anlamı bozan cümleyi bulma) inceleyen Skills Test 50 sorudan oluşur ve 6 adet üretilmiştir.

Test Sayısı: 6
Test Soru Sayısı: 300Bu set için 11. sınıf seviyesinde 10 adet YKS İngilizce Deneme Sınavı hazırlanmıştır.
Bu sınavlar öğrencinin gerçek YKS İngilizce sınav mantığı konusunda bilgi sahibi olması bakımından önemlidir.
Bu sınavların tamamı özgündür.

Sayfa Sayısı: 20 x 10
Test Soru Sayısı: 800
QUESTION BANK, GRAMMAR 960 sorudan oluşan bir gramer soru bankasıdır.
Tüm gramer konularını tarar ve her 3 konunun sonunda 3 adet tekrar testi yer almaktadır.

Sayfa Sayısı: 160
Test Soru Sayısı: 960QUESTION BANK, VOCABULARY 928 sorudan oluşan bir kelime soru bankasıdır.
Vocabulary Initial dergilerinde işlenen 1500 kelimenin kullanıldığı özgün sorulardan oluşmaktadır ve 3 farklı seviyede hazırlanmıştır.

Sayfa Sayısı: 120
Test Soru Sayısı: 928
QUESTION BANK, READING Sınavda çıkan okuduğunu anlamaya yönelik soru türlerinin (Okuma Parçası, Parça Tamamlama, Anlamı Bozan Cümle, Cloze Test) ele alındığı kitapta ayrıca 10 adet metin ve bunlarla ilgili alıştırmalar da yer almaktadır.

Sayfa Sayısı: 160
Test Soru Sayısı: 750
Alıştırma Soru Sayısı: 250
QUESTION BANK, SKILLS tüm soru tiplerini tarayan ve 762 sorudan oluşan bir soru bankasıdır. Bu kitapta, Cloze Test, Cümle Tamamlama, Okuma Parçası, Diyalog Tamamlama, Anlamca Yakın Cümle, Verilen Durum, Parça Tamamlama, Çeviri ve Anlamı Bozan Cümle soru tipleri bulunmaktadır.
Soru tiplerinin ağırlıkları öğrencilerin zorlandıkları sorulara göre belirlenmiştir.

Sayfa Sayısı: 128
Test Soru Sayısı: 762


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler