Teslimat Bilgileri

Fatura - Teslimat Şartları

Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Kargonuzu teslim alacak kişi kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.

Tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz girildikten sonra " Devam" link'ine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.


Teslimat Süreleri

www.dilkoyayincilik.com online satış sitemizden verdiğiniz siparişler gün içerisinde ya da ertesi gün kargoya teslim edilir. (Resmii Tatillerde ve Cumartesi - Pazar günü verilen siparişlerde ilk iş günü kargoya teslim edilir.) 3 iş günü sonunda eğer hala temin edilemeyen (stok hatası vb. sorunlar) bir ürününüz varsa sipariş sahibi telefon ile aranır ve bu durumdan haberdar edilir. Yapılan görüşme sonucunda talep edilmesi halinde kısmi gönderim yapılabilmektedir.

Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz, siparişinizin gönderim süresi kredi kartınızın güvenlik kontrol süresine göre değişebilir. Havale ödemeli siparişlerde de yapılan havalenin sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. Siparişiniz onaylandıktan sonra ürünleriniz hazırlanır ve faturanız kesilir. Ardından ürününüz adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bulunduğunuz yere göre paketinizin size ulaşma süresi değişebilmektedir. Size verilen kargo takip numarası ile kargo firmanız ile iletişim kurarak kargo durumunuzu öğrenebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan siparişi süratle işleme almak için tüm satış ekibimiz ile çaba sarf ettiğimizi, elimizden geldiğinizce erken göndermeye çalıştığımız siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.