*STAR Serisi 1. 2. 3. ve 4. sınıf İngilizce Yardımcı Kaynak Kitaplarımız, MEB'in 2016-2017 müfredatına uygun olup; ünite, konu kazanım sırasına göre, öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak kurumumuz tarafından titizlikle hazırlanmıştır.

*Her biri 10 üniteden oluşan "Star Supplementary Book" Kitaplarımız okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştrimek amacıyla kelime egzersizleri, diyaloglar, tekerlemeler ve okuma parçaları ile zenginleştirilmiştir.

*Audio CD'de bulunan ses dosyaları "AKILLI TAHTA" uygulaması ile birlikte öğretmenlerimize verilmektedir.* Step serisi 4. sınıflar için düzenlenmiş olup, 14'er tema içermektedir.
* Step, çocuklara İngilizce'yi motive edici ve eğlenceli bir biçimde öğretecek şekilde, iletişimsel yaklaşımla hazırlanmıştır.
* Step, Çoklu Zeka Kuramı prensiplerini izleyerek, öğrencilerin farklı öğrenme biçimlerine uygun, çok çeşitli ve iletişime dayalı aktiviteler sunmaktadır.
* Step serisinde yer alan materyaller ve aktiviteler, çocuklara yabancı dil öğretimi metotları göz önünde bulundurularak, onların ilgilerini çekecek şekilde hazırlanmıştır.
* Step, çocuklara İngillizce'yi şarkılar, tekerlemeler, hikayeler, iletişime dayalı aktiviteler, okuma parçaları, projeler ve oyunlarla öğretmektedir.

* Step, stresten uzak bir öğrenme ortamı yaratarak öğrencilerin İngilizce'yi öğrenme konusunda özgüven oluşturmalarını sağlar.