REFERENCE BOOK for Students

MEB 8. sınıf müfredatına uygun olarak, liselere geçmeye hazırlanan değerli öğrencilerimizin okulda İngilizce derslerine yardımcı olmak ve yıl sonu sınavında başarılı olmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin dili bir bütün olarak algılanmasını ve öğrenmesini amaç edinen kitabımız sınıf kullanımına ve bireysel kullanımına uygundur. Ayrıca akıllı tahta uygulaması da bulunmaktadır.REFERENCE BOOK for Teachers

Referance Book kitabımızın değerli öğretmenlerimize özel olarak hazırlanmış, cevap anahtarlarının işlenmiş halidir. Ayrıca içerisinde çoğaltılabilir ekstra alıştırmalar, yazılı sınavlar ve testler yer almaktadır. Öğretmen materyalleri akıllı tahta kullanımına uygundur.VOCABULARY for Students

Vocabulary kitabımız değerli öğrencilerimizin kelime dağarcığını geliştirmek ve kalıcılığını sağlamak amacıyla MEB 8. sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. İçersinde müfredatta yer alan ve ortak sınavlarda karşılaşılan kelimeler işlenmiş olup; bol bol örnek cümleler, yararlı kelime kalıpları, alıştırmalar ve testlerle kelimelerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Ayrıca akıllı tahta uygulaması da bulunmaktadır.VOCABULARY for Teachers

Vocabulary kitabımızın değerli öğretmenlerimize özel olarak hazırlanmış, cevap anahtarlarının işlenmiş halidir. Bunun yanı sıra sınıf ortamında kullanılmak üzere çoğaltılabilecek ekstra alıştırmalar, testler ve oyunlarla zenginleştirilmiştir. Öğretmen materyalleri akıllı tahta kullanımına uygundur.

TEST BOOK

MEB 8. sınıf müfredatına göre ünite bazlı testler, tekrar testleri ve deneme sınavlarıyla zenginleştirilmiş olan test kitabımız, öğrencilerimizin test ve sınav formatında pratik yaparak öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca akıllı tahta uygulaması da bulunmaktadır.


WORKSHEETS

MEB 8. sınıf müfredatına göre ünite bazlı olarak dilbilgisi, kelime ve okuduğunu anlama testleri içeren kitabımız çek-kopar formatında hazırlanmıştır. İçerisinde ayrıca deneme sınavları da yer almaktadır. Sınıf ortamında veya bireysel olarak kullanılabilir. Ayrıca akıllı tahta uygulaması da bulunmaktadır.


Bünyemizde titizlikle hazırlanan Akıllı İngilizce Defterlerimiz; hem İngilizce öğretmenlerimizin, hem de öğrencilerimizin, eğitim hayatını kolaylaştıracak önemli özelliklere sahiptir.

* Sınıf ortamında ve bireysel kullanıma uygun,
* Açık net anlaşılır şekilde Türkçe açıklamalar,
* Konu anlatımlı, örnekli, pekiştirici alıştırmalar,
* Çok sayıda gramer ve kelime egzersizleri,
* Müfredat kelimelerinden oluşan alfabetik sözlük,

Akıllı İngilizce defterlerimizin, ortaokullarda görevli değerli öğretmenlerimizin çalışmalarına, sevgili öğrencilerimizin İngilizce eğitimlerine, katkı sağlamasını ümit ediyoruz.
* Sıkça karşılaşılan kelimeler
* Kelimelerin en çok kullanılan anlamları
* Kelimelerin Türkçe anlamları
* Pekiştirici örnek cümleler
* Rahat kullanılabilen tasarım ve boyut
* Algıyı arttıran iki renkli özgün çalışma