Dijital Eğitim Sistemi

Uzaktan veya yüz yüze eğitimde, yayınlarımıza ve içeriklerimize kolaylıkla ulaşabileceğiniz, bunları her türlü cihazda ve ortamda kullanabileceğiniz dijital eğitim sistemimize hoş geldiniz!


  • Satın aldığınız içeriklerimizi hem online hem offline olarak kullanabilir,
  • Çözüm veya eğitim videolarına ya da video paketlerine ulaşabilir,
  • Deneme sınavlarını ve çoktan seçmeli çalışmaları online olarak gerçekleştirebilir,
  • Öğrencilerinizin takibini ve ödevlendirmesini yine bu sistem üzerinden yapabilirsiniz.
Satın alma işleminiz onaylandıktan sonra, herhangi bir yazılıma gerek duymadan sistemimize üye olabilir, web üzerinden kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak dosyalarınızı tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.


Sistemimiz üzerinden, üniversite hazırlık kategorisinden satın aldığınız setlerdeki e-kitap, e-test ve e-sınav içeriklerine, cevap anahtarlarına, ses dosyalarına ve çözüm videoları gibi dijital uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.Z-Kitap


İnteraktif uygulamalarla zenginleştirdiğimiz, online ya da offline olarak kullanılabilen ve herhangi bir kurulum gerektirmeyen yayın içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.


Satın aldığınız ve hesabınıza tanımlanmış içeriklere Dosyalarım bölümünden ulaşabilir, bunları web tarayıcınızdan kullanabilirsiniz.


İçeriklerimiz, çeşitli etkileşimli alıştırma formatları kullanılarak hazırlanmıştır. Bireysel olarak telefon, tablet, bilgisayar, akıllı televizyon gibi cihazlarda; sınıf ortamında da yine tablet, bilgisayar ve akıllı tahtalarda kullanılabilir.


Video Ders Paketleri


İngilizce sınavlara hazırlık çalışmalarında deneyimli öğretmenlerimiz ile hazırladığımız; konu anlatımları, soru çözümleri ve ipuçları içeren video paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sürecinde ya da bireysel çalışmalarınızı desteklemek amacıyla kullanabileceğiniz video paketlerimizi, ihtiyacınıza göre tek tek ya da set olarak satın alabilirsiniz.

Video paketlerimizdeki detaylı konu anlatımları ve ipuçlarıyla zenginleştirilmiş soru çözüm videoları sayesinde kendinizi özel ders alıyor gibi hissedecek, sınavlara hazırlıkta başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız.

Örnek video içeriklerine ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayınız.E-Sınav & E-Test


Dijital Eğitim Sistemimiz aracılığıyla sizlere sunduğumuz E-Sınav ve E-Test ölçme-değerlendirme hizmetimiz sayesinde,

  • Satın aldığınız sınavlara hazırlık setlerimizdeki test ve sınav içeriklerine ulaşabilirsiniz.
  • Öğrencilerinizi sistemimize kayıt ederek sınıf organizasyonunuzu yapabilirsiniz.
  • Sistem üzerinden size sağlanan materyaller ile ödevlendirme yapabilirsiniz.
  • Sisteme işlenen konu kazanımları ile öğrencilerinizin ilerleyişini takip ve analiz edebilirsiniz.
  • Kurumunuz özelinde online olarak deneme sınavı yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz Türkiye genelinde uygulanan online sınavlara katılabilirsiniz…

Sistemimizi incelemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.