Hakkımızda


Dilko Eğitim Kurumları, Türk eğitim dünyasına 1977 yılında İstanbul Bakırköy’de açtığı Yabancı Dil Kursuyla katılmış ve bugün Türkiye genelinde 14 şubeye ulaşmıştır.

Kurulduğu günden beri farklı yaş gruplarından on binlerce insanımıza yabancı dil eğitimi veren Dilko Eğitim Kurumları, ülkemizin Avrupa Birliği sürecinde, güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun lisan eğitimi vererek öncülük ve liderlik yapmaktadır.

Dilko Eğitim Kurumları bünyesinde 2000 yılında faaliyete başlayan Dilko Yayıncılık, ürettiği özgün İngilizce Eğitim Yayınları ile sektörünün lider ve saygın markalarından biri olmuştur.

Bugün tüm Türkiye çapındaki ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine kendi dağıtım kanalları ile yayınlarını ulaştırabilen Dilko Yayıncılık, her yıl güncellenen içerikleri ile dinamizmini korumakta olup, modern yayıncılığın gereklerini yerine getirme çabası içindedir.

Dilko Eğitim Kurumları, küreselleşen dünyada yerini alan ülkemizde, nitelikli insan gücü yetiştirilmesine 35 yıldır olduğu gibi gelecekte katkı sağlamaya devam edecektir.